Önceki Dekanlarımız


Prof. Dr. Bayram BAYRAKDAR
Dekanlık Dönemi: 02/07/2010 - 08/07/2013
Prof. Dr. Abbas TÜRNÜKLÜ
Dekanlık Dönemi: 16/08/2013 - 19/07/2016
Prof. Dr. Kubilay AYSEVENER
Dekanlık Dönemi: 03/08/2017 - 24/11/2017
Prof. Dr. Mustafa DAŞ
Dekanlık Dönemi: 24/11/2017-26/03/2019
Prof. Dr. Remzi YAĞCI
Dekanlık Dönemi: 26/03/2019-11/03/2021
Prof. Dr. Yıldız AKPOLAT
Dekanlık Dönemi: 11/03/2021-28/09/2021
Prof. Dr. Türkmen TÖRELİ
Dekanlık Dönemi: 28.09.2021-10.06.2022