I. Geleneksel Bir Fikrim Var Yarışması

Yayınlanma Tarihi ve Saati: 03/07/2021 - 13:37 - Görüntülenme: 169

DEU Edebiyat Fakültesi, 2020-2021 Bahar Dönemi’nde ilk olarak düzenlenen ve gelenekselleşmesi planlanan 1. Geleneksel Bir Fikrim Var Sosyal Sorumluluk Projesi Yarışmasına gelen başvurular ön değerlendirme jürisinden geçmiş olup, sonuçlar takvime göre 26 Haziran 2021’de https://www.youtube.com/watch?v=t3IlnBgHClM adresinden ilan edilmiştir. Buna göre ortaya çıkan sıralama ile proje fikirlerini oylamaya sunuyoruz.

1. Fikir : “Çocuk Yuvası ve Huzurevi Aynı Çatı Altında” Başvuru sahibi: Ege Bulanık (Tarih Bölümü)

2. Fikir: “Sesimdeki Tercümeler” Başvuru Sahipleri: Nisa Ecem Karlık, Gül Bayram, Sıla Kurt, Muharrem İlkhanı, Dilek Demir, Merve Okyay, Oktay Özsoy, Çağatay Gökmen, Oktay Tosun (Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü)

3. Fikir: “Kanserle Dans Kütüphanesi” (Her İnsan Okunmaya Değer Bir Kitaptır) Başvuru Sahipleri: İrem İlayda İnce, Emir Eylül Genç, Alihan İmeci, Gürkan Kurşun, Ecem Öğütcü, Mustafa Bülkeri, Asil Can Dönmez (Psikoloji Bölümü)

Öncelikli olarak hayata geçirilmesini düşündüğünüz beğendiğiniz fikri yorumlara yazabilirsiniz. Yarışma birincisi fikir sizlerden gelen oylamaya göre seçilecektir, katılımınız çok kıymetli, keyifli oylamalar dileriz.